Říjen 2017

Jídelníček 2.10.17

4. října 2017 v 11:18 | Lexi |  Jídelníček.
Snídaně: pudink (236 kcal)
Svačina: káva s mlékem (47 kcal)
Oběd: pudink, pepsi max (121 kcal)
Svačina: free style chlebíčky, cottage light (171 kcal)
Večeře: maso se zeleninou (156 kcal)

Celkem: 731 kcal

Activity
Posilování s vlastní vahou (132 kcal)

Ranní váha 55,3 kg.

Už začala škola, tak jsem zpátky. Dneska přijede J., takže vás obíhat asi nestihnu, ale zítra to zvládnu v nudné pětihodinovce.
Dovezla jsem si osobní váhu, takže se budu vážit, a taky krejčovský metr, takže se budu měřit.
Mám teď docela problém s b/p. Tenhle víkend byla velká krize. Můj trávící trakt prošel očistcem, peklem, očistcem a nakonec se snad vrátil zpátky na zem. Do normálu rozhodně ne.
Mimo depku se mi taky vysrává střevo. Doslova. Vypadává mi ven. S tím mě na pohotovosti doktor poslal do prdele, že je to pro akutní případy. Lovely. Pak krom oparů a slabé imunity celkově mám docela problém se spánkem. Taky krámy; dostala jsem je v sobotu dopoledne a k večeru jsem skoro špinila. Je úterý, a já pomalu nevím o tom, že mám krámy. Takže s tím zdravím trochu nic moc, ale snažím se to brát pozitivně a beru doplňky stravy.
Takže kočky, kdo v tom nejste až po uši, nepouštějte se do toho, nebo upusťte. Tohle není moc dobrý. Depka je z toho asi nejhorší, ten pocit beznaděje, že už to nikdy nebude dobrý, že nemám prachy, protože furt utrácím za b/p... zrovna teď je mi fajn, protože včerejší jídelníček (tedy 2.10.) se vydařil a necítím se ani nijak přeplněná.
Holky, nedělejte to. Není to moje volba, nejde mi se opravit a nastavit na normální fungování, nejde jeden den nemyslet na to, že chci jíst, přežrat se, pak blít, nebo že jsem tlustá, nebo kdy dosáhnu na svojí vysněnou váhu. Kdy přijde doba, kdy se sebou budu konečně spokojená. Šlapu jednou nohou do hrobu. Pokud můžete, zastavte to teď.
xo
lexi