Volněji, že je toho šestnáctého asi...

16. srpna 2018 v 18:11 | Me. |  Diary.
Nevím, kam tohle zařadit upřímně. Dala bych to jak do deníčku, tak do jídelníčku. Nevermind...

Včera večer přijela N. s R. a malým R. Dali jsme několik ciderů. R. přivezl KFC, nejdřív jsem ho nechtěla, tak jsem ho nabídla J., jenže on odmítl. Pěkně mi tím potvrdil rezervaci na cestu do pekla ten den.
Stala se mi taky zvláštní věc. Zase jsem necítila žádné emoce, což trvá teda doteď. Přisuzuju to nedostatku spánku, za dva dny je to osmička cca, normálně spím aspoň 12-14 hodin. Vždycky je tam jakýsi záblesk, jako bych měla něco cítit - radost, nebo spokojenost, cokoliv -, ale ne.

Dneska to v práci docela utíká. Zase dělám fyzicky náročnější práci, mám ze sebe pak o moc lepší pocit.
Nestihla jsem snídat, jedla jsem za pochodu. Přijde mi to nejhorší. Přijde mi to, že jsem vlastně nic nesnědla, ale přitom jsem mělacelá 3 jídla už... katastrofa.
K snídani jsem měla rustikální šnek s olivou, šunku, eidam.
K obědu kuřecí prsa, zas pečivo, cherry rajčata.
Udělala jsem si i kafe, a teď před chvílí měla kus pečiva se šunkou, eidamem a cherry.


Rozbil se mi taky korzet, takže objednávám nový. Shit happens.

A dneska mi došel telefon! Jenomže byl na dobírku a já neměla hotovost. Safra no. Co se dá dělat, je na poště, vezmu si ho zítra. Fuck yeaaa... chtěla jsem černej, matnej, nakonec mám rose gold, protože ten, co jsem chtěla, neměli.

Jsem taky dost na vážkách. Jsem celkově šíleně mimo. Nejsem to ani trochu já, ale je mi to jedno... protože nic necítím. Shit happens. Bože.

Musím se ale přiznat, jak skvělý je to pocit, že je mi opravdu všechno tak krásně jedno. Je mi krásně. Krásně, krásně, krásně... krásně.

Mějte se taky krásně.
XOXO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama